Koltuk Yıkama

Temizliko, Evlere iş yerlerine mobil servis ile profesyonel hizmeti

Yerinde Koltuk Yıkama

Temizliko, mobil ekipleriyle İstanbul'un her yerine yerinde koltuk yıkama hizmeti sağlayan temizlik şirketidir. Çağrı merkezini arayarak fiyat ve koltuk yıkama işlemleriyle ilgili detaylı bilgiler alabilir, dilediğiniz gün ve saat için hizmet talebinde bulunarak, müşteri kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Ekibimiz, randevu saatinde yerinize ulaşır ve koltuklarınızı yıkamaya hazır hale getirir. Koltuğunuzun döşeme ve kumaşına göre son teknoloji koltuk yıkama makinelerimizin, sıcak yıkama, soğuk yıkama, sulu buharlı ve köpüklü gibi seçeneklerden hangisine uygun olduğuna karar verir, koltuğunuz için uygun olan deterjan seçiminide yaparak işlemlere başlar.

Yıkama işlemlerinden sonra, yüksek emiş gücüne sahip dört motorlu koltuk yıkama makinelerimizle vakumlu durulama işlemi uygulanarak, kirlerden arındırılır koltuklarınız kurumaya hazır hale getilir. Antibakteriyel deterjanlarla koltuklarınızı lekelerden arındırmanın yanısıra evinizde hijyen sağlıyor.

Yeni nesil makinelerle vakumlu koltuk yıkama

Temizliko, envanterinde bulundurduğu yıkama makinelerini her yıl yenileyerek gelişen teknolojiyi takip ederek sektörde model alınan yenilikçi şirket olarak var olmanın haklı gururunu yaşıyor. Teknolojinin son ürünü dört motorlu yüksek emiş gücüne sahip Vakumlu koltuk yıkama makineleriyle siz müşterilerine garantili leke çıkarma hizmeti sunmaktadır. Koltuklarınızı ilk aldığınız günki gibi temiz, mis kokulu ve canlı renklere dönüştürerek, yaşam alanınıza ferahlık ve hijyen getiriyoruz.

Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama
Evde koltuk yıkama
koltuk takımlarını yıkama
sandalye döşeme yıkama

İstanbul, koltuk yıkama kampanyalarımız için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

 

Koltuk Yıkama Video

 

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Zeytinlik, Sarıyer, Ataköy, Zeytinburnu, Bebek, Yeşilköy, Mahmutpaşa, Ortaköy, Başakşehir, Arnavutköy, Çapa, Etiler, Kartaltepe, Beyazıt, Cevizlik, Bakırköy, Şehremini, Bahçelievler, Avcılar, Bağcılar

Neden koltuk yıkama tercih edilir

Çay kahve lekeleri, çıkmayan inatçı kirler, kumaşta zamanla oluşan kararmalar ve çeşitli lekeler için koltuk yıkama hizmeti tercih ediliyor. Bebek sahibi ailelerin koltuklarında bebeğin kusması ve tuvaletini yapması sonucu kalıcı lekeler ortaya çıkabiliyor, bu yüzden bebek ve çocuk sahibi aileler kesin çözüm olarak temizliko ekibini tercih ediyor. Evcil hayvan beslenen evlerin koltuklarında ise kıllardan tüylerden zamanla oluşan kirler çeşitli denemelerle çözüm bulunamadığında, yine koltuk yıkama tercih ediliyor.

Temizliko Koltuk Yıkama Ekibi

Mobil hizmet ekibimiz, İnsan Kaynakları birimimizin özenle seçtiği nitelikli kişilerden oluşmaktadır. Personel, Temizliko Akademi'de uygulamalı olarak koltuk yıkama eğitimini tamamlar, MEB Onaylı Hijyen sertifikasını aldıktan sonra siz müşterilerimize hizmet vermeye başlamaktadır.