Arnavutköy Koltuk Yıkama

Arnavutköy Koltuk Yıkama

Arnavutköy'de, zamanla kirlenmiş, çay kahve vb. lekelere maruz kalmış minderli mindersiz koltuk takımları, kanepeler ve çeşitli kumaşlara sahip ev eşyalarını yıkamada profesyonel temizlik hizmeti sunuyor.

Hijyen ve temizlik yaşam alanlarımızın olmazsa olmazlarıdır. Arnavutköy Koltuk Yıkama, kirlenmiş koltuklarınızın kumaşına göre, koltuğa özel temizlik uygulaması yapıyor. Yıkamada kullanılacak temizlik maddesinin tercihi, buharlı yıkama, sulu (sıcak) yıkama ve durulama (vakumlama) tekniklerini koltuğunuzun ve döşemesine kumaşına göre özenle seçerek, garantili koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

Zamanla oluşan kirlere, rengini canlılığını yitirmiş koltuklara, inatçı lekelere, kötü kokulara kesin çözüm Temizliko!

Arnavutköy Müşteri temsilcimizi arayarak veya Whatsapp Facebook gibi iletişim araçlarını kullanarak bizlere ulaşabilir Arnavutköy Koltuk Yıkama işlemleri hakkında fiyat ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, websitemiz üzerinden titizlikle uyguladığımız çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Arnavutköy TemizlikO hakkında daha fazla bilgi..
Arnavutköy koltuk takımı yıkama
Arnavutköy vakumlu koltuk yıkama
Arnavutköy evde koltuk yıkama
Arnavutköy sandalye yıkama

İstanbul, Arnavutköy koltuk yıkama kampanyalarımız için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

 

Arnavutköy Koltuk Yıkama Video

 

TemizlikO - Profesyonel Koltuk Yıkama (Arnavutköy)

Arnavutköy'de, hızla gelişen teknolojiyi takip eden, yüksek emiş güçlü temizlik makinaları ve yıkama şampuanlarını envanterinde bulunduran, yenilikçi vizyona sahip yeni nesil temizlik şirketidir.

TemizlikO, 2008 yılında Arnavutköy, İstanbul'da kurulmuştur. Mobil Servis, Koltuk Yıkama ekibi, TemizlikO Akademi Arnavutköy'de uygulamalı çalışmalara tâbi tutularak yıkama makinesi kullanımıyla ilgili eğitimlerini tamamlamış, profesyonel kadrodan oluşmaktadır.

Kurumsal, profesyonel, yenilikçi, yüzde yüz müşteri memnuniyeti misyonumuzdan ödün vermeden sunduğumuz hizmetler ve siz müşterilerimizden gelen geri dönüşler sayesinde Türkiye'de Koltuk Yıkama ve Temizlik sektöründe model alınan, öncü firma olma hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz.

Arnavutköy'de Temizlik Hizmetleri
evde koltuk yıkama

Arnavutköy'de Verdiğimiz Hizmetler

Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, evinize iş yerinize Arnavutköy'de sağladığımız Koltuk Yıkama ve diğer temizlik hizmetlerimiz.