Bakırköy Koltuk Yıkama

Bakırköy Koltuk Yıkama

Bakırköy'de, zamanla kirlenmiş, çay kahve vb. lekelere maruz kalmış minderli mindersiz koltuk takımları, kanepeler ve çeşitli kumaşlara sahip ev eşyalarını yıkamada profesyonel temizlik hizmeti sunuyor.

Hijyen ve temizlik yaşam alanlarımızın olmazsa olmazlarıdır. Bakırköy Koltuk Yıkama, kirlenmiş koltuklarınızın kumaşına göre, koltuğa özel temizlik uygulaması yapıyor. Yıkamada kullanılacak temizlik maddesinin tercihi, buharlı yıkama, sulu (sıcak) yıkama ve durulama (vakumlama) tekniklerini koltuğunuzun ve döşemesine kumaşına göre özenle seçerek, garantili koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

Zamanla oluşan kirlere, rengini canlılığını yitirmiş koltuklara, inatçı lekelere, kötü kokulara kesin çözüm Temizliko!

Bakırköy Müşteri temsilcimizi arayarak veya Whatsapp Facebook gibi iletişim araçlarını kullanarak bizlere ulaşabilir Bakırköy Koltuk Yıkama işlemleri hakkında fiyat ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, websitemiz üzerinden titizlikle uyguladığımız çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Bakırköy TemizlikO hakkında daha fazla bilgi..
Bakırköy koltuk takımı yıkama
Bakırköy vakumlu koltuk yıkama
Bakırköy evde koltuk yıkama
Bakırköy sandalye yıkama

İstanbul, Bakırköy koltuk yıkama kampanyalarımız için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

 

Bakırköy Koltuk Yıkama Video

 

TemizlikO - Profesyonel Koltuk Yıkama (Bakırköy)

Bakırköy'de, hızla gelişen teknolojiyi takip eden, yüksek emiş güçlü temizlik makinaları ve yıkama şampuanlarını envanterinde bulunduran, yenilikçi vizyona sahip yeni nesil temizlik şirketidir.

TemizlikO, 2008 yılında Bakırköy, İstanbul'da kurulmuştur. Mobil Servis, Koltuk Yıkama ekibi, TemizlikO Akademi Bakırköy'de uygulamalı çalışmalara tâbi tutularak yıkama makinesi kullanımıyla ilgili eğitimlerini tamamlamış, profesyonel kadrodan oluşmaktadır.

Kurumsal, profesyonel, yenilikçi, yüzde yüz müşteri memnuniyeti misyonumuzdan ödün vermeden sunduğumuz hizmetler ve siz müşterilerimizden gelen geri dönüşler sayesinde Türkiye'de Koltuk Yıkama ve Temizlik sektöründe model alınan, öncü firma olma hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz.

Bakırköy'de Temizlik Hizmetleri
evde koltuk yıkama

Bakırköy'de Verdiğimiz Hizmetler

Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, evinize iş yerinize Bakırköy'de sağladığımız Koltuk Yıkama ve diğer temizlik hizmetlerimiz.