Yeşilköy Koltuk Yıkama

Yeşilköy Koltuk Yıkama

Yeşilköy'de, zamanla kirlenmiş, çay kahve vb. lekelere maruz kalmış minderli mindersiz koltuk takımları, kanepeler ve çeşitli kumaşlara sahip ev eşyalarını yıkamada profesyonel temizlik hizmeti sunuyor.

Hijyen ve temizlik yaşam alanlarımızın olmazsa olmazlarıdır. Yeşilköy Koltuk Yıkama, kirlenmiş koltuklarınızın kumaşına göre, koltuğa özel temizlik uygulaması yapıyor. Yıkamada kullanılacak temizlik maddesinin tercihi, buharlı yıkama, sulu (sıcak) yıkama ve durulama (vakumlama) tekniklerini koltuğunuzun ve döşemesine kumaşına göre özenle seçerek, garantili koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

Zamanla oluşan kirlere, rengini canlılığını yitirmiş koltuklara, inatçı lekelere, kötü kokulara kesin çözüm Temizliko!

Yeşilköy Müşteri temsilcimizi arayarak veya Whatsapp Facebook gibi iletişim araçlarını kullanarak bizlere ulaşabilir Yeşilköy Koltuk Yıkama işlemleri hakkında fiyat ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, websitemiz üzerinden titizlikle uyguladığımız çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Yeşilköy TemizlikO hakkında daha fazla bilgi..
Yeşilköy koltuk takımı yıkama
Yeşilköy vakumlu koltuk yıkama
Yeşilköy evde koltuk yıkama
Yeşilköy sandalye yıkama

İstanbul, Yeşilköy koltuk yıkama kampanyalarımız için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

 

Yeşilköy Koltuk Yıkama Video

 

TemizlikO - Profesyonel Koltuk Yıkama (Yeşilköy)

Yeşilköy'de, hızla gelişen teknolojiyi takip eden, yüksek emiş güçlü temizlik makinaları ve yıkama şampuanlarını envanterinde bulunduran, yenilikçi vizyona sahip yeni nesil temizlik şirketidir.

TemizlikO, 2008 yılında Yeşilköy, İstanbul'da kurulmuştur. Mobil Servis, Koltuk Yıkama ekibi, TemizlikO Akademi Yeşilköy'de uygulamalı çalışmalara tâbi tutularak yıkama makinesi kullanımıyla ilgili eğitimlerini tamamlamış, profesyonel kadrodan oluşmaktadır.

Kurumsal, profesyonel, yenilikçi, yüzde yüz müşteri memnuniyeti misyonumuzdan ödün vermeden sunduğumuz hizmetler ve siz müşterilerimizden gelen geri dönüşler sayesinde Türkiye'de Koltuk Yıkama ve Temizlik sektöründe model alınan, öncü firma olma hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz.

Yeşilköy'de Temizlik Hizmetleri
evde koltuk yıkama

Yeşilköy'de Verdiğimiz Hizmetler

Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, evinize iş yerinize Yeşilköy'de sağladığımız Koltuk Yıkama ve diğer temizlik hizmetlerimiz.