Zeytinlik Koltuk Yıkama

Zeytinlik Koltuk Yıkama

Zeytinlik'de, zamanla kirlenmiş, çay kahve vb. lekelere maruz kalmış minderli mindersiz koltuk takımları, kanepeler ve çeşitli kumaşlara sahip ev eşyalarını yıkamada profesyonel temizlik hizmeti sunuyor.

Hijyen ve temizlik yaşam alanlarımızın olmazsa olmazlarıdır. Zeytinlik Koltuk Yıkama, kirlenmiş koltuklarınızın kumaşına göre, koltuğa özel temizlik uygulaması yapıyor. Yıkamada kullanılacak temizlik maddesinin tercihi, buharlı yıkama, sulu (sıcak) yıkama ve durulama (vakumlama) tekniklerini koltuğunuzun ve döşemesine kumaşına göre özenle seçerek, garantili koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

Zamanla oluşan kirlere, rengini canlılığını yitirmiş koltuklara, inatçı lekelere, kötü kokulara kesin çözüm Temizliko!

Zeytinlik Müşteri temsilcimizi arayarak veya Whatsapp Facebook gibi iletişim araçlarını kullanarak bizlere ulaşabilir Zeytinlik Koltuk Yıkama işlemleri hakkında fiyat ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, websitemiz üzerinden titizlikle uyguladığımız çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Zeytinlik TemizlikO hakkında daha fazla bilgi..
Zeytinlik koltuk takımı yıkama
Zeytinlik vakumlu koltuk yıkama
Zeytinlik evde koltuk yıkama
Zeytinlik sandalye yıkama

İstanbul, Zeytinlik koltuk yıkama kampanyalarımız için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

 

Zeytinlik Koltuk Yıkama Video

 

TemizlikO - Profesyonel Koltuk Yıkama (Zeytinlik)

Zeytinlik'de, hızla gelişen teknolojiyi takip eden, yüksek emiş güçlü temizlik makinaları ve yıkama şampuanlarını envanterinde bulunduran, yenilikçi vizyona sahip yeni nesil temizlik şirketidir.

TemizlikO, 2008 yılında Zeytinlik, İstanbul'da kurulmuştur. Mobil Servis, Koltuk Yıkama ekibi, TemizlikO Akademi Zeytinlik'de uygulamalı çalışmalara tâbi tutularak yıkama makinesi kullanımıyla ilgili eğitimlerini tamamlamış, profesyonel kadrodan oluşmaktadır.

Kurumsal, profesyonel, yenilikçi, yüzde yüz müşteri memnuniyeti misyonumuzdan ödün vermeden sunduğumuz hizmetler ve siz müşterilerimizden gelen geri dönüşler sayesinde Türkiye'de Koltuk Yıkama ve Temizlik sektöründe model alınan, öncü firma olma hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz.

Zeytinlik'de Temizlik Hizmetleri
evde koltuk yıkama

Zeytinlik'de Verdiğimiz Hizmetler

Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, evinize iş yerinize Zeytinlik'de sağladığımız Koltuk Yıkama ve diğer temizlik hizmetlerimiz.